شرایط استفاده

- این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از تورهای گروهی گردشگری  را از آژانس گردشگری مورد نظر خود در سراسر کشور خرید کرده و در تور مورد دلخواه ثبت نام کنید.

 

- وبسایت این خدمات را به وسیله اعطای پروفایل شخصی به شما گردشگر عزیز و داشتن دسترسی به تمامی تورهای ثبت شده توسط آژانس های گردشگری همکار با تورلوکیشن و محتواهای تور  فراهم می‌کند.

 

- استفاده از این وبسایت و ثبت نام در تور مورد نظر نشان می‌دهد که شما این ضوابط و مقررات پذیرفته‌اید پس از شما خواهشمندیم که قوانین را با دقت بخوانید.

 

- کلی مشکلات و نزاع های و اختلافات در تور مربوط به آژانس گردشگری میباشد و گردشگر حق طرح دعوی برای این دست مشکلات را از وب سایت ما ندارد.

 

- کاربران میپذیرند که اطلاعات (نام،نام خوانوادگی،کد ملی،نام پدر)را به صورت صحیح وارد کنند این اطلاعات  در جهت انجام فرایند بیمه گذاری بیمه ی مسئولیت برای شرکت در تور می باشد و تبعات ناشی از وارد نادرست وارد کردن اطلاعات به عهده ی گردشگر می باشد.

 

- کاربران باید از اطلاعات وردی پنل خود حفاظت کنند.

 

- زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضوی از باشگاه مشتریان تورلوکیشن محسوب می‌شوید و به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود و از این پس شما در هر تور گروهی ثبت نام کنید بیمه ی مسئولیت شما جهت شرکت در تور بصورت خودکار انجام خواهد شد .

 

- مبلغ ارزش افزوده برای هر گردشگر چه مهمان چه کاربر وبسایت، ۵۰۰۰ تومان می‌باشد که بر مبلغ تور افزوده می‌شود.

 

 

 

کیف پول

 

- مبلغ ریالی کیف پول شما به محض درخواست وجه تا 48 ساعت به حسابتان واریز خواهد شد.

 

 

 

استرداد

 

- شما گردشگر عزیز تا قبل از فرایند بیمه گذاری که تا 24 ساعت قبل از شروع تور می باشد، میتوانید از استرداد استفاده کنید و تمام مبلغ پرداختی در کیف پول شما واریز خواهد شد و در صورت تمایل می توانید با ثبت درخواست برداشت از کیف پول خود، مبلغ تا 48ساعت به حساب شما واریز می شود.

 

- استرداد تا زمان بسته شدن تور فعال می‌باشد و بعد از بسته شدن قابلیت استرداد غیرفعال می‌شود.

 

 

 

لغو تور

 

- قابلیت لغو تور بعد از بسته شدن تور می‌باشد و پروسه لغو تور با استرداد کاملا متفاوت و شامل جریمه می‌شود.

 

- لغو تور توسط گردشگر در روز اجرای برنامه به هر دلیلی، مبلغ بیمه، هزینه کارمزد وبسایت بعلاوه ی هزینه لغو آژانس، از مبلغ شما کسر خواهد شد و مابقی به کیف پول واریز میشود.

 

- در صورتی که گردشگر برای شرکت در تور حضور پیدا نکند آژانس موظف است عملیات لغو تور را برای گردشگر اجرا کند.

 

 

 

امتیازات

 

- شما گردشگر عزیز با شرکت در هر تور امتیازی دریافت خواهید کرد که این امتیازها  قابلیت تبدیل به مبلغ در جهت خریدهای (تجهیزات تور) بعدی خود میتوانید استفاده کنید.

 

- مبلغ جمع شده به وسیله امتیاز قابل برداشت نیست.

 

- محصولات این شرکت با تضمین‌هایی که مطابق قوانین حمایت از مصرف کننده این کشور است، ارئه ميگردد.